Tradhetia e mamase qe i beri Babit tim !!!

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Pershendetje historiaime ju lutem anonime..
Jetoj me mamin bashke,babai punon ne europe qe te kemi ne nje jete me te mire.
Une jame 18 vjeçare ndersa Mami im eshte 41 vjeçare,mami sillej shume mire me mua dhe shume e bute nuk me pengonte kurre per asgje dilja me shoqeri dhe kurre nuk me thoshte qe te vija me heret ne shtepi ose pse u vonova pytje prinderish por vetem kur kthehesha ne shtepi me thoshte si kalove dhe keshtu me perkedhelke,dikur fillova te dyshoj se diqka eshte duke ndodhure me mamin tim se kur ishte babai me ne se bashku ajo ishte shume me fshtire.
Nje dite i thash mamit tim se shoqja e klases ka ditelindjen dhe na ka ftuar te gjitha shoqet qe te rrim tek ajo te flem ne shtepine e saj,mami nuk me beri shume pytje dhe tha oki vajza ime seshte problem kaloni bukur kujdes mos pini e keso gjerash,une kete e kisha vetem nje loje sepse dyshoja ne mamin tim.
Dola nga shtepia kinse po nisem per tek shoqja dhe rrija e fshehur per nje kohe te gjate duke veshtruar tek shtepia,pa pritmas vjen nje njeri dhe hyn ne oborrin e shtepis dhe futet brenda qendrova edhe 1 ore aty dhe e pash dhe kuptova qe mamaja ime eshte duke e tradhetuar babin tim.
Shkova dhe u futa ne shtepi ata ishin ne dhome se bashku mamaja u shtang njeriu i cili ishte me te doli nga shtepia , mamaj thoshte se eshte vetem nje shok dhe keshtu mundohej te me arsyetohet i thash qe do ti tregoj babait.
Nuk e di qfare te bej ti tregoj Babait e di se do te prishet familja jone,mos ti tregoj babait frigohem qe nese kupton ndonjehere sdo te me shikoj si vajzen e tij !!!!!!
Me dhimbeset Familja me dhimbeset Mamaja se gjithmone e kam shikur si te shenjten time,me dhimbeset Babai i cili punon ne tjeter shtet qe te kemi jeten me te mire ne ketu,,
Mami me premton qe sdo te ndodhe me….!!!