Ja fala edhe trupin se e doja shume, pasi mori qka deshti ai iku dhe u zhduk pergjithmone..

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Pershendetje juve ..deahta me e nda me ju dhimbjen time e me ju tregu historin time te dhimshme qe e kam me ish te fejuarin tim. Kjo histori ka ndodh para 7 viteve per nje koh shum te shkurt .I fejuari im ka qen ne gjermani e un e kam njoft si fytyr ne kosov. Aj ka qen djal i agjes te shoqes time te ngusht e mu me ka pelqy shum po asniher si kam tregu e as nuk e kam vet shoqen time per te. Per fatin tim te keq shoqja me tha se ai e ka vet shoqen per mu e i ka tregu se un i pelqej shum , un u bera kishe jam e habitun a ne realitet perbrenda u gezova shum.Masi u njoftuam e fillum me fol ne rrjete sociale per nje koh te gjat ai erdhi ne Kosov per festat e fundvitit.Ne u takuam dhe e nisem nje lidhje e aj gjith dojke nga un me shum.Un i thash qe duhet mu feju per me pas diqka ma shum e aj me tha po e brenda 3 diteve jemi feju .Un ja dhash ati virgjerin time ja dorezova trupin tim.Ishin ditet me te lumtura te jetes time e netet me te zjarrta qe kam pasur ndonjeher,ai kishte eksperiencen qe un nuk e kisha dhe me bente te shkoj me qiell nga pervoja e tij.Mbas 2 javeve qe kena kalu bashku ne Kosov erdh koha aj me shku ne gjermani.Un e percjella me lot ne sy e ende pa shku aj fillova me enderru per veren qe po vinte dhe pushimet e natet e zjarrta me te.Ne realitet ai gezimi i madh u kthye ne dhimbjen time me te madhe sepse nga momenti qe ka hyp ne aeroplan e deri sot nuk kam ndegjuar e as skom pas as edhe nje mesazh prej tij..Ma shkaterroj nderin e ma shkaterroj jeten ai bashk me shoqen qe dikur menojsha qe osht shoqja ime me e mir e nuk kam menduar qe sot do te qesh me dhimbjen time qe nuk mu largua asnjeher