Tani po thojn femrat jan tradhtare

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.


A jon krejt shqiptart tradhtar a veq mu po mdoket .. Sot Kam pasur ditën më të keqe ne jet , sot e morra vesh se frajeri më ka tradhtuar. Unë kam qenë në një lidhje prej 2 vite e gjys.Aj u kon shum xheloz sa qe ma ka ndalu edhe me shokt e mi me fol , ne fillim u qudita po dikur e ngova edhe e kom respektu shum. mas nje viti i une i kam tregu ne shpi per te e kom bo lidhjen serioze edhe e kom prit prej tij me e bo te njejten gje po aj mka thon qe e ka ni moter ma te madhe e qe i ka tregu asaj per lidhjen ton .Ni dit me thirri ne telefon nje qik edhe me tha qfar probleme ki ti me frajerin tem ndersa un i tregova se ai ishte i dashuri jem ndersa filloi me qajt ne telefon , na u takum ma von edhe ajo filloj me tregu gjiqka per ta dhe tha qe esht ne lidhje me te qe 2 vjet . Mu merzit jeta edhe mu edhe asaj qikes edhe vendosem me shku te shpija e tij . U takum me mamin e motren e tij edhe e murrem vesh qe as emrin nuk e ka pas qysh na ka thon qe e ka , mu mpat thon qe punon deri ne 12 or ne dit e edhe asaj qikes i kish thon te njejten arsye a ne te vertet ish i papun , na e kena prit deri u ardh ne shpi me e kqyr a ka guxim me na kqyr ne sy po aj njeri ish kon pa marre , nuk i kish tregu as motres te vet per mu as per shoqen.Mami i vet nisi me e kshillu e me i fol per te mir e aj veq e shtyjti edhe shkoj ne dhomen e ti .Un i thash familjes se ti diten e mir edhe asaj qikes u munova me i jep motiv per jet tu i tregu se nese aj se don mamin e tij nuk munet me e dasht kerkon ne jet .. mjer familja per ta