Sherri pandemise burrin se kom pa qe 10 muj, e po dal me nje djal shum ma te ri se une

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Pershendetje krejt juve qe po e lexoni ket shkrim.Un jam ni gru e martume nga nje katun i Kosoves.Me burrin jam e martume qe 17 vite dhe i kam 3 fmi me te.Burri ka shku qe 4 vjet ne gurbet me punu,ka ardh shpesh ne Kosov kur u kon jeta normal edhe nuk e kum ni shum mungesen e tij.Tash me kit pandemi qe na u ka pshtjell jeta nuk ka mujt me ardh edhe jon bo 10 muj qe se koma pa.Une ma heret kom shkru me ni djal te ri amo si shok gjith kena fol se e ka dit qe jom e martume e sene e para 3 mujve me ka thirr me dal me pi kaffe si shok edhe une pranova se aj djali gjith mka shkru si shok e me ka fol fjal te mira ama kur dola nuk mujta mu duru edhe patem mardhanie bashk edhe tasht kto 3 javt e fundit kom nis mi shpeshtu mardhonjet me at djalin se osht shum ma i ri se une edhe po kaloj mir me ta.Tash ju kisha lut me komentu ne post me tregu dikush qysh me ja bo qe me mujt me ndal une vehten e mos me dal ma me at djalin,nese ka dikush naj metod ju lutna tregomni