Nuk hahet me 2 lug

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Pershendetje miq!Un deshta me ju tregu historin time qe kisha me ni te dashur te vjetër nga shkolla e mesme, mas ni kohe ja nisem me dal ma rrall edhe une e morra vesh qe aj e kish bo ni femer tjeter me emrin Drita , masi e nxuna tu me tradhtu u ndajtem e ai shkoi dhe u martua me qat Driten . Un u pata shku me jetu te motra ne gjermani per ni koh e mas 1 vjete ne pushime te veres e kom taku prap ne sheshin e Ferizajit , un nuk mujta mi rezistu dhe i fola .Aj me tha qe nuk i ka punt mir me Driten edhe osht tu u nda edhe nuk e di pse a nashta nga gezimi un i besova , nejse ne fund ma dha nr e ti edhe ja dhash temin , tani kena fol gati 1 jav . Ai me thirri ne zyren e ti per mem tregu dokumentat qe osht tu u nda prej Drites e une shkova , aj mi tregoj do dokumenta une i besova edhe tu fol dikur bonem mardhanie seksuale edhe kshtu ka shku krejt java .
Masi asaj javes nuk u takum 2 dit edhe aj ma nalke telefonin , Un shkova ne zyren e tij edhe e takova ni shok te tij edhe e veta a osht Ai aty se nuk i bojke telefoni .Shoku i vet me tha qe jo nuk osht aty edhe u shku me grun e vet me kqyr nje banes me e ble kshtu qe e kuptova qe me ka rrejt. Mas 2 diteve tu e percjell zyren e pash at Driten edhe shkova i fola sa per me ja mar numrin e saj.Ajo ma dha numrin edhe e lam mu taku mramje ne kafe. Dola edhe i tregova krejt qka ka ndodh (mesazhat,mardhonjen ton) qe burri i saj eshte mashtrues edhe i pafytyr.Masi kena fol mir e mir Ajo ma dha adresen e atyne edhe me tha hajde neser pa i tregu askujt
Un shkova edhe kur me pa aj ne der u zverdh edhe u dridhke e dojke mem bo mu largu me zor prej Shpis,tani erdh Drita edhe kan fillu mu honger njoni me tjetrin shum e edhe un i kam ndihmu Drites se ajo ska pas faj ne ket pun. Kështuqe ne fund ata jon nda shum keq e un me Driten jena bo shoqe shum te mira se te na thojn nuk bon me honger me 2 lug.