Nga Treneri ne te Dashur !!!

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Ju lutem anonime …
Jam nje vajze 28 vjeçare jetoj ne prishtine jam studente…
Pe tregoj kete histori se jam e penduar shume..
Jam ne lidhje me nje djal qe nje kohe te gjate kemi lidhjen shume te mire dhe na shkon shume mire , i dashuri im punon ne call center dhe njejten kohe edhe studion mundohet me mi plotesu gati te gjitha deshirat.
Nje dite me tha qe me ja nis fitnesit masi une e pa pune dhe tha qe rrin ma fit e keshtu edhe une pranova.
Gjate ushtrimeve pas nje muaji ishte aty nje trener personal qe ushtronte dhe nganjehere e pyetsha per ushtrime dhe keshtu veq filluam me bisedu me te ne fitnes.
Pas nje kohe ai filloi mem nguc pak me disa fjal qe me bojshin me u ndi ma e fort ma e bukur etj..
Mua edhe naten sjellej ne mend treneri dhe fjalt e ti qdo here e kisha para syve,dhe keshtu i dashuri shkoi te familja e tij gjte vikendit dhe une mbeta vetem ne banes dhe at nat une shkova ne fittnes dhe ai ish aty dhe duke bisedu me ta i thash qe neser smuj me ardh veq nese ke mundesi me ardh ne banes me mi tregu disa ushtrime qe me vazhdu ne shtepi edhe ai pranoj,, te nesermen une u bona gati u rregullova dhe e pritsha trenerin nuk shkoj kohe shume edhe ai me telefonoi i tregova se ku eshte banesa dhe erdhi te dera dhe hyri brenda.
Ai u ul ne krevet dhe duke biseduar une papritmas ju gjuva permi dhe pastaj shkuam ne dhome dhe filluam me bo mardhenie ..
Tash jam e penduar teper spo mundem me ja fal vetes ma sjom shku as ne fittness nuk po jom vetvetja gjumi nuk me merr jom teper keq..
I dashuri e ka vrenjt qe kam diqka qdo here me pyet dhe me thot çfare ke qka ke ndryshu por une nrm nuk pranoj asgje ai po mundohet mem knaq e me mi plotsu shume deshira por une jam e penduar shume dhe spo mundem te harroj se qfar kam boo!!!!
Ju lutna vajza respektoni mos i tradhetoni te dashurit tuaj se ju betohem qe ma sdo te jeni ne veten tuaj dhe jeta juaj do te ndryshoj teper !!!!