Me mire ne burg se sa i lir e ne erresire

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Pershendetje per ju historiaime.com.Dua ta ndaj me ju nje periudh te erret te jetes time.Mendova se kisha një jetë perfekte një djalë te vogël duke vrapuar, një shtëpi me pishine, një grua e bukur me një punë të shkëlqyeshme dhe një biznis te shkëlqyer vetë kur papritur pata një telefonatë, ‘Gruaja juaj ka qenë duke fjetur me burrin tim për të paktën katër vjet. Ajo tani ka nje tjeter burre.Unë zbulova se djali im ne fakt nuk eshte djali im gje qe me beri te mendoja per vetevrasje. Djali që e kisha pare duke lindur , ai që ishte i lidhur me zemren time, ishte zhdukur në thelb.Unë kam ardhur tani ne një shtet tjetër shumë larg dhe kam kaluar vite duke u përpjekur te gjej pak drit ne fund te tunelit.