Jam me fat qe nuk perfundova unë shtatzanë

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Jam nje vajze e re nga nje qytet i Kosoves dhe kam punuar ne nje kompani.Fillova ta njoh një nga menaxherët e ndërrimit brenda muajit te pare.Me pelqeu shume dhe filluam te kishim mardhenie seksuale ne pune qe Ishte teknikisht një shkelje e ligjeve te kompanis, kështu që ne duhet të ishim plotësisht të fshehur dhe te ruheshim per ket gje.Pas rreth gjashtë muajsh marrëdhënie te shpeshta ne patem një ditelindje ne kompani dhe kishim nje party me puntoret tjera kshtu qe un fillova ti njoh dhe te behem shoqe me to. Njëra prej tyre më mori me nje pjes me private dhe nisi me më tregu se ishte e lumtur.Un e pyta per qka esht fjala e ajo me tregoi se ishte shtatzane e unë u befasova se nuk e dija qe ajo paska te dashur.Tu fol ajo u nervozua dhe tha se ishte pak e shqetësuar sepse e kishte pa qe njeri prej menagjerave nuk i kish punt mir me pronaret e kompanis edhe mund ta linte punen. Unë i thashë e pse po shqetesohesh kaq shum per te , ndersa ajo me tregoi se ai ishte i dashuri i saj me te cilin kishte mbetur shtatzane.Un mbeta e shokuar dhe fillova mu bo nervoz ndersa kolegia me pyeti pse u bona nervoz.Un fillva te qaj dhe i tregova se kam 6 muaj qe kam mardhenie seksuale me at njeri.Ajo filloj me më shajt mua dhe me sulmoi se nuk besonte qka i thash ndersa un i tregova te gjitha faktet dhe ne fund i thash te abortonte sepse babai i femijeve te saj ishte nje njeri avanturier dhe mashtrues.Ajo nuk me degjoj mua dhe sot e asaj dite ka mbetur e ve me 2 qika binjake per ti rritur.