Ish i Dashuri Shefi i Burrit tim pom thirr me dal shpesh ose ma largon burrin prej punes !!!

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Pershendetje Historiaime

Po e ndaj kete histori me juve dhe shpresoj se do e shohin shume femra te tjera dhe te ken kujdes..

Jam …… nga prishtina 27 vjeçare kur isha ne moshen 22 vjeçare isha tu kalu me nje djal ishim shume te dashuruar por fatkeqesisht u ndam,kaluam 2 vite dhe nrm une ati i jepa çdo gje.

Pas nje viti u takova me personin tjeter me te cilin u fejuam e u martuam tani jetojm shume te lumtur dhe shkojm shume mire.

Burri punon ne nje kompani si menaxher dhe nje mbremje shefi i thote qe do dalim me gra per nje dark me tregoj burri dhe erdhi dita u bona gati dhe dolem kur shkuam atje kur me prezentoj burri me shefin ai ishte ish i dashuri im dhe une u bona qe spe njoh filluam me darken shkoj shume mire pastaj burri iku ne wc ndersa gruja e tij ishte e habitur me tel dhe ai me shenoi numrin dhe ma jepi ne leter mbeta e habitur nuk e dita qka me bo dhe e morra numrin e shtina ne kulet.
Kur shkuam ne shtepi mua me kujtohen te gjitha qastet me ish te dashurin dhe pas 1 dite e telefonova dhe i thash qe tash jam e martuar te lutemmos i trego burrit qe kemi qene te dashuruar se prishet martesa ime,ai me tha nese don qe mos mi tregu burrit eja dalim nje dite diten,une u desh me pranu se u frigova qe i tregon burrit dhe prishet martesa,e lam takimin dolem dhe ai me dergoi direkt ne hotel dhe bem dashuri une ndjeja per ta ende diqka edhe ai per mua keshtu jemi takuar 5-6 here kemi bo dashuri ….

Jam ne hall shume te madhe se ai po me thot qe nese nuk vjen kur te thirri ta largoj burrin prej punes ne anen tjeter rroga eshte e mire edhe jemi ne kredit per banes..