I kom thon burrit ja po dalum vet ne banes ja une ne at shpi me vjerrin nuk rri

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Oj femna veq ju mundeni mem kuptu. Po hi drejt ne tem se spo di ma ka me ja majt tybe as qka me bo jom bo me lu.. jam e martuar qe 7 vite dhe i kam 2 femij, na jetojna bashk me vjehrri po tash jon plak e jon dalldis. Vjehrren e kom smut edhe shpesh shkon jasht te kunati djali vet ne gjermani per vizita mjeksore, e vjerri rrin ton diten ne banes kqyr tv po mu po me shkon nerva se ka ndryshu krejt tash nashti qe u plak edhe vjehrra e at punen smun ja bon qysh duhet ky veq i zgurdullon syt si te me sheh mi ngul syt. Burri jem punon ton ditene dhe nuk o ne shpi me pa qka bohet, une laj e shplaj boj buken i qoj fmit ne shkoll po normal edhe naj her dal me shoqe e duhet mu ndreq se sdilet veq hajt qashtu e tash po nihem ne siklet prej kti matufit se po me nguc me fjale e sidomos kur spe ka grun aty tani ky po dhezet. Une nuk e provokoj edhe nuk zhveshna qe me thon pe provokoj se rri me tesha normal si ka shpija ama sdi qka e ka gjet po mi lshon do fjal edhe ni dit e nxona tu kqyr asi filma te flliqt porno edhe un hina sallon thash u qyqe qka je ka kqyr ani hiq slivritke veq keshke tha qitu mdul e a pe sheh qysh u knaqkan kta.. une shpejt dola u nisa ka dhoma jeme ky veq ja lshojke zonin ata gjemojshin e skom dal prej dhomes deri u ardh burri i kallxova qka o puna ky keshke si lop thash so per me kesh se sun pe duroj e burri tu ma bo rrafsh hajt bre se plak o hiqu tij se sen sbon, po une po tutna qka nese naj dit me kap me dhunon a diqka spo du me me ndodh diqka e keqe. Qka kishit bo ju a keni pa naj rast te ngjajshem se du me lu mu ka bo banesa si burg. Na kena mundsi me dal banes veq me burr e me fmi po burri po thot si lo pleqt vet. Anonim plz