Burri ne Gurbet une e tradhetova

duhet të kyçuni ose regjistrohuni të pëlqeni postimet.

Pershendetje historiaime po ju tregoj historine time por ju lutem anonime ..
Jam nje grua e martuar qe 8 vite jetoj ne nje katun ne Kosove.
Kam dy femije njëri 5 vite dhe tjetri 3 vite , burri im ka shku ne gjermani me viz pune dhe eshte atje qe dy vjet vetem nje here u ardh ne kosove prej qe u shku se eshte gati mi bo letrat dhe me na marr mu e fmit e mi.
Pas nje kohe te gjate pa mardhenie diqysh mu kujtojshin qastet me burrin tem edhe po kom nevoj per mardhenie.
Para 1 muaji nje djal pom me shkrun ne rrjete sociale dhe filluam me bisedu me at djalin dhe pranova me dal me ta me u taku e femijt i qova te familja jem.
Pas takimit te pare me at djalin kalova shume mire dhe me la pershtypje ai me ka shkru apet dhe jemi taku te nesermen apet si jem taku jom hyp ne kerr tij edhe mka qu ne motel une kom met pa fjal smujsha mi than as Po as Jo,kemi kry mardhenie po pas mardhenieve i kom ra shume pishmon.
Jam e penduar shume qe kom bo kit sen tash i kom mshel krejt kto rrjetet sociale edhe jom betu qe ma sko me ba kurr ksi sene veq me burrin tem.
Ju lutna grate qe kan punen sikur une me burra le te durojn se i bien pishmon per ton jeten sikur une dhe spo mujshe me ja fal vetit kurr !!!!!!!!!!